انتقاد مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی

انتقاد: مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی سرمایه گذاری اقتصادی بانک سپرده گذاری

گت بلاگز وب‌گردی نخستین ضربه ای که علی کریمی به علی دایی می زند!

علی کریمی سرمربیگری خود در تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را با یک چالش بزرگ شروع خواهد کرد.

نخستین ضربه ای که علی کریمی به علی دایی می زند!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، بسیاری اعتقاد دارند شروع به کار سرمربیگری علی کریمی در لیگ برتر آن هم در تیمی مثل نفت که پرسشها فراوان مالی دارد یک ریسک بسیار بزرگ است.

وی به اندازه کافی در این تیم پرسشها مالی خواهد داشت ولی در حالی که چند روز زیاد از قراردادش با نفت نمی گذرد تصمیم گرفته باز هم مانند هر لحظه نشان بدهد با علی دایی کنار نمی آید.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان خواستار بازیکنانی شده است است که از تیم نفت به سایپا رفته اند.

نخستین ضربه ای که علی کریمی به علی دایی می زند!

خبرگزاری تسنیم هم در اینباره نوشته است :«وقتی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در بلاتکلیفی به سر می‌برد و حتی اوضاع مالکیت این کلوب مشخص نشده بود، بازیکنانی به صورت یک‌طرفه قرارداد خود را با این کلوب فسخ کردند و راهی تیم‌های دیگری شدند. عباس بوعذار به استقلال خوزستان پیوست، ولی بیشترین بازیکنان نفت همراه با علی دایی راهی سایپا شدند. آرش رضاوند، محمد دانشگر، رضا علیاری و رضا اسدی؛ چهار بازیکنی بودند که با فسخ یک‌طرفه قرارداد خود به سایپا پیوستند و همان وقت هم مسئولان کلوب نفت به این مسئله اعتراض کردند.»

حالا که وظیفه تیم نفت مشخص شده است علی کریمی بازیکنان تیمش را از علی دایی غیرمستقیم می خواهد. اگر هر مربی دیگری جای علی دایی بود شاید علی کریمی چنین درخواستی را نمی داد ولی چون هر لحظه عاشق دوئل با علی دایی بوده تقاضای استرداد بازیکنان سابق تیم نفت را دارد.

در صورت بازگشت رضاوند، دانشگر، علیاری و اسدی به جمع نفتی‌ها چه اتفاقی جهت تیم علی دایی رخ می‌دهد، تیمی که اردوی پیش از فصلش را هم در اردبیل پشت سر گذاشته و این بازیکنان تقریباً با تیم بدنسازی کرده‌اند و اگر قرار باشد به نفت بازگردند و دایی بازیکنان دیگری را جایگزین آنها کند، کار مشکل پیش‌رو خواهد داشت.

علی کریمی سرمربیگری خود در تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را با یک چالش بزرگ شروع خواهد کرد.

منبع:جام جم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: قرارداد | بازیکنان | علی کریمی | علی کریمی | علی دایی | نفت تهران | لیگ برتر فوتبال | بازیکن سابق پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog