انتقاد مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی

انتقاد: مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی سرمایه گذاری اقتصادی بانک سپرده گذاری

گت بلاگز علمی پزشکی تخصیص اعتبار 1 میلیون تومانی جهت خرید کتاب و تجهیز کتابخانه مدارس در ایام نمایشگاه کتاب

مدیر کل امور فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش از تخصیص اعتبار 1 میلیون تومانی جهت خرید کتاب از سوی مدارس طی وقت اجرای نمایشگاه کتاب خبر داد.

تخصیص اعتبار 1 میلیون تومانی جهت خرید کتاب و تجهیز کتابخانه مدارس در ایام نمایشگاه کتاب

مهدی علی اکبرزاده مدیر کل امور فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورشگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ با بیان اینکه در وقت اجرای نمایشگاه کتاب اردوهایی جهت دانش آموزان در نظر گرفته شده است است،اظهار داشت: از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه که نمایشگاه کتاب برپا است دانش آموزان می توانند در قالب اردوهایی به صورت حضوری در نمایشگاه کتاب حاضر شده است و با تازه های نشر آشنا شوند.

عبارات مهم : آموزش
وی ادامه داد: مدارس می توانند طی این اردو که موسوم به اردوی همنشینی با کتاب است ضمن خرید کتاب با بهره مندی از اعتبار ۱ میلیون تومانی به تجهیز کتابخانه های مدارس بپردازند.

مدیر کل امور فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: این اعتبار با همکاری وزارت ارشاد انجام شده است و هزار مدرسه از استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان های پایتخت کشور عزیزمان ایران می توانند در این طرح شرکت کرده و هر مدرسه تا سقف ۱ میلیون تومان خریداری کتاب کرده باشند.

وی عنوان کرد: هر مدرسه ای که در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان های آن میل به داشته باشد می تواند با هماهنگی ادارات آموزش و پرورش نسبت به حضور در این طرح و کتاب هایی متناسب با سن دانش آموزان از غرفه های دلخواه خریداری شود.

مدیر کل امور فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: این طرح تا آخر وقت اجرای نمایشگاه کتاب امکان حضور وجود دارد و نحوه گزینش مدارس بر اساس میل به بوده و هر مدرسه ای که سریعتر اقدام کرده باشد می تواند در این برنامه شرکت کند.

انتهای خبر /

واژه های کلیدی: آموزش | مدرسه | میلیون | نمایشگاه | کتابخانه | آموزش و پرورش | نمایشگاه کتاب | تخصیص اعتبار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog