انتقاد مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی

انتقاد: مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی سرمایه گذاری اقتصادی بانک سپرده گذاری

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه امشب آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۴۹ هزار نفر در دوره تکمیل ظرفیت آزمون سراسری خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب ۱۹ آذر وقت دارند در این د

امشب آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور

امشب آخرین مهلت عضویت تکمیل ظرفیت کنکور

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۴۹ هزار نفر در دوره تکمیل ظرفیت آزمون سراسری خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب ۱۹ آذر وقت دارند در این دوره ها عضویت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: اطلاعیه شرکت سنجش آموزش کشور جهت پذیرش دانشجو در ظرفیت رشته های تازه و همچنین بعضی از رشته های دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مجازی، پردیس های دانشگاه فرهنگیان و همچنین پردیس های خودگردان در آزمون سراسری ۹۶ به همراه جداول رشته های تحصیلی دوره های مذکور از روز سه شنبه، ۳۰ آبان ماه بر روی سایت این شرکت به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد و عضویت در این دوره ها از روز شنبه چهارم آذر شروع شد و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده است ساعت ۲۴ امشب ۱۹ آذر ماه آخر می پذیرد.

امشب آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور

وی در ادامه تصریح کرد: داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری که علاقه مند به تحصیل در رشته های دوره های مربوط باشند، می توانند جهت اطلاع از عناوین رشته ها، دانشگاه ها و کد رشته محل ها به اطلاعیه شرکت سنجش مراجعه کنند.

دکتر توکلی تاکید کرد: بر اساس ضوابط، داوطلبانی که بر حسب مورد در گروه یا گروه های آزمایشی آزمون سراسری شرکت کرده اند، می توانند حداکثر ۵۰ کد رشته محل از میان کدرشته محل های گروه یا گروه آزمایشی مذکور گزینش و کدرشته محل های انتخابی را به ترتیب علاقه در فرم گزینش رشته اینترنتی ثبت کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۴۹ هزار نفر در دوره تکمیل ظرفیت آزمون سراسری خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب ۱۹ آذر وقت دارند در این د

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور، ظرفیت پذیرش در دوره تکمیل ظرفیت آزمون سراسری را ۱۷ هزار و ۷۰۷ داوطلب بیان کرد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب ۱۹ آذر ماه وقت دارند با مراجعه به سایت شرکت سنجش نسبت به عضویت در دوره تکمیل ظرفیت آزمون سراسری اقدام کنند.

وی همچنین از امکان گزینش رشته داوطلبان در رشته های بدون آزمون خبر داد و گفت: داوطلبان علاقه مند به این کد رشته محل ها اعم از اینکه در آزمون سراسری عضویت کرده یا نکرده اند، می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای گزینش رشته که روز سه شنبه، ۳۰ آبان ماه بر روی سایت شرکت سنجش انتشار یافته در گزینش این کدرشته محل ها اقدام کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش و آموزش کشور گفت: تا ساعت ۸ صبحگاه امروز بیش از ۴۹ هزار و ۲۰ داوطلب جهت شرکت در آزمون فوق و تعداد ۱۲۷۵۷ نفر نیز در دوره های بدون آزمون عضویت کرده اند.

امشب آخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور

دکتر توکلی در آخر خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در گزینش کد رشته محل های بدون آزمون تعداد ۷ هزار و ۹۹۸ داوطلب است.

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلب | داوطلبان | آزمون سراسری | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog