انتقاد مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی

انتقاد: مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی سرمایه گذاری اقتصادی بانک سپرده گذاری

گت بلاگز اخبار حوادث حمله «اسی بی‌غم» به مدرسه‌ای در بافق!

بنا به گزارش بعضی از سایت‌های خبری استان شخصی به نام اسی به غم با ورود به مدرسه پسرانه شهرستان بافق اقدام به کتک زدن دانش‌آموزان این مدرسه کرده است. 

حمله «اسی بی غم» به مدرسه ای در بافق!

عبارات مهم : مدرسه

بنا به گزارش بعضی از سایت های خبری استان شخصی به نام اسی به غم با ورود به مدرسه پسرانه شهرستان بافق اقدام به کتک زدن دانش آموزان این مدرسه کرده هست.

به گزارش ایسنا-، «سرهنگ محمد کمالی» در گفت و گو با خبرنگاران در مورد این تجاوز به حریم مدرسه، اظهار کرد: بعد از بررسی های انجام شده است مشخص شد که جوانی 28 ساله با عنوان اسی بی غم با در دست داشتن مواد اشتعالزا وارد دبستان پسرانه شهید دهستانی شهرستان بافق شده است و به دانش آموزان این دبستان حمله کرده است.

وی با بیان این که خوشبختانه متهم نتوانست از مواد اشتعالزای همراه خود استفاده کند، افزود: وی در وقت حمله به دانش آموزان با گرفتن یکی از آنها سر او را به آبسردکن موجود در مدرسه کوباند که وی را از ناحیه صورت زخمی کرده است.

حمله «اسی بی‌غم» به مدرسه‌ای در بافق!

فرمانده پلیس شهرستان بافق در ادامه با بیان این که حال عمومی دانش آموز، رضایت بخش هست، گفت: اولیاء دانش آموز و کادر آموزشی مدرسه شهید دهستانی با تنظیم شکایتی درخواست مجازات این متجاوز را کردند.

این مقام مسئول گفت: بعد از حضور پلیس در محل و دستگیری متهم، پرونده ای در این مورد تشکیل و به مراجع قضایی سپرده شده است است.

بنا به گزارش بعضی از سایت‌های خبری استان شخصی به نام اسی به غم با ورود به مدرسه پسرانه شهرستان بافق اقدام به کتک زدن دانش‌آموزان این مدرسه کرده است. 

واژه های کلیدی: مدرسه | مجازات | پسرانه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog