انتقاد مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی

انتقاد: مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی سرمایه گذاری اقتصادی بانک سپرده گذاری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت‌ها + توزیع گوشت وارداتی جهت تنظیم بازار عید قربان

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدگنندگان از توزیع گسترده گوشت تنظیم بازار در کلیه فروشگاه‌های زنجیره ای و

قیمت‌ها + توزیع گوشت وارداتی جهت تنظیم بازار عید قربان

توزیع گوشت وارداتی جهت تنظیم بازار عید قربان + قیمت ها

عبارات مهم : بازار

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدگنندگان از توزیع گسترده گوشت تنظیم بازار در کلیه فروشگاه های زنجیره ای و شرکت میادین و صنوف متفاوت در آستانه عید قربان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سید داوود موسوی، اظهار کرد: براساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار با همکاری وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن وتجارت، شرکتها و سازمانهای تابعه، اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای، انجمن بسته بندی مواد پروتئینی کشور و شرکت میادین میوه و تره بار، توزیع گوشت بسته بندی وارداتی، به صورت تک نرخی و بدون محدودیت در فروشگاه های زنجیره ای و میادین عرضه می شود.

قیمت‌ها + توزیع گوشت وارداتی جهت تنظیم بازار عید قربان

به گفته این مقام مسئول هر کیلوگرم ران بسته بندی ۴۳ هزار تومان، سردست (شامل ماهیچه، ماهیچه پلویی، خورشتی، کف دست) هر کیلوگرم ۴۲ هزارتومان، راسته با استخوان بسته بندی کیلویی ۳۵ هزار تومان، گردن بسته بندی کیلویی ۳۵ هزار تومان، و قلوگاه بی استخوان بسته بندی کیلویی ۲۵ هزار تومان فروخته می شود.

موسوی افزود: براساس آخرین برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته مقرر شده است کلیه واحدهای بسته بندی صرفا نسبت به تولید و عرضه این اقلام و با قیمت های فوق الذکر و به صورت یکسان اقدام کنند.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدگنندگان از توزیع گسترده گوشت تنظیم بازار در کلیه فروشگاه‌های زنجیره ای و

این در حالی است که گوشت گوسفندی فله به صورت شقه، نیم شقه ران و سردست نیز با قیمت های مصوب در فروشگاه های زنجیره ای، واحدهای صنفی منتخب و نیز غرف میادین کماکان عرضه می شود.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی شرکت حمایت خاطرنشان کرد: گوشت های وارداتی تحت نظارت شرکت دامپزشکی (از مرحله خرید دام، کشتار تا واردات و بسته بندی) عرضه شده است و نظارت های مستمر درخصوص حفظ موازین بهداشتی و سلامت در مراحل متفاوت معمول می شود.

موسوی اضافه کرد: براساس هماهنگی به عمل آمده قیمت هر کیلوگرم نیم شقه ران ۳۴۰۰۰ تومان، نیم شقه سردست ۳۲۰۰۰ تومان و شقه کامل ۳۳۰۰۰ تومان است.

قیمت‌ها + توزیع گوشت وارداتی جهت تنظیم بازار عید قربان

وی تاکید کرد: تمامی واحدهای صنفی موظف به رعایت قیمت تعیین شده است بوده و هموطنان نیز در صورت مواجهه با هرگونه تخلف در این زمینه می توانند از طریق شماره تلفن ۱۲۴ به دریافت و پیگیری به شکایات مردمی این شرکت و شرکت صنعت، معدن و تجارت استانها در سراسر کشور اطلاع دهند تا اقدام قانونی مورد نیاز در مورد آن صورت پذیرد.

واژه های کلیدی: بازار | تنظیم | میادین | زنجیره | وارداتی | فروشگاه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog