انتقاد مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی

انتقاد: مرکزی اقتصاد اقتصادی بانک مرکزی سرمایه گذاری اقتصادی بانک سپرده گذاری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تغییرات تازه در پرداخت وام مسکن

مدیر امور اعتباری بانک مسکن از تغییرات تازه در سیاست‌های اعتباری بانک مسکن در سال ۹۷ جهت پرداخت وام مسکن خبرداد.

تغییرات تازه در پرداخت وام مسکن

تغییرات تازه در پرداخت وام مسکن

عبارات مهم : بازار

مدیر امور اعتباری بانک مسکن از تغییرات تازه در سیاست های اعتباری بانک مسکن در سال ۹۷ جهت پرداخت وام مسکن خبرداد.

به گزارش تسنیم، محمد حسن علمداری با اشاره به اینکه این عوض کردن سیاست ها به منظور حرفه ای سازی و سیاست اعتباری هوشمند هست، افزود: تامین مالی در این تغییرات با اولویت بافت فرسوده، ​تقویت توان مالی تقاضای مسکن همزمان با تولید آن، اولویت در تامین مالی واحد های میان متراژ و نزدیک شدن به الگوی مسکن است.

تغییرات تازه در پرداخت وام مسکن

وی استفاده از ظرفیت بازار سرمایه را در تامین مالی ساخت مسکن را از دیگر تغییرات اعمال شده است دانست و گفت: حمایت از کیفیت ساخت و ساز و کم کردن مصرف انرژی، حمایت از فعالان و سازندگان حرفه ای بخش مسکن، نوین سازی و استفاده از فناوری های نوین اهداف ایجاد تغییرات در پرداخت وام مسکن است.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن با اشاره به اینکه وام های مسکن سیاست تشویقی خواهند داشت، افزود: در پرداخت وام مسکن سیاست ها به سمت از بین بردن غیر حرفه ای هاست.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن از تغییرات تازه در سیاست‌های اعتباری بانک مسکن در سال ۹۷ جهت پرداخت وام مسکن خبرداد.

علمداری خط قرمز سیاست های بانک مسکن را در سال ۹۷ ممانعت از ورود به بازار واحد های لوکس و بزرگ متراژ دانست و گفت: علت ناتوانی مردم در خرید مسکن متناسب نبودن منزل های ساخته شده است با نیاز مردم است به همین علت با وجود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار منزل خالی بیش ۳ میلیون تقاضا در بازار وجود دارد که منزل های خالی قابل خرید جهت مردم نیست.

وی با اشاره به اعمال سیاست های تشویقی وام مسکن جهت انبوه سازان حرفه ای افزود: سقف تسهیلات این افراد زیاد از سقف تسهیلات عادی خواهد بود همچنین در صورت استفاده از فناوری های نوین حتی در دوران ساخت یک درصد قیمت سود را کم کردن خواهیم داد.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن جامعه نشانه بانک مسکن را افراد میان درآمد اعلام کرد و گفت: به همین علت سیاست ما جهت افرادی است که در منطقه ساخت، ​متراژ و قیمت مسکن های ساخته شده است نیاز مصرف کننده و توان پرداخت آن را در نظر گرفته است.

تغییرات تازه در پرداخت وام مسکن

علمداری با اشاره به اینکه ۴۰۰ هزار نفر در صندوق بعد انداز یکم بانک مسکن عضو هستند، افزود: درصورت ساخت واحد های میان متراژ ۵۰ تا ۶۰ درصد نیاز تعدیل خواهد شد و این درحالیست که واحد های بزرگ فقط ۲۰ درصد نیاز را تامین می کنند.

واژه های کلیدی: بازار | سیاست | استفاده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog